FESTINA ALWAYS FIT - Festina

Przejdź do treści
FESTINA ALWAYS FIT z GÉRARDEM BUTLEREM
Na fali sukcesu poprzedniej kampanii Festina „TIME TO LIVE” podjęto decyzję o kontynuacji współpracy z ambasadorem marki, Gerardem Butlerem, który jest twarzą nowych działań wizerunkowych „FESTINA ALWAYS FITS”. Premiera miała miejsce w Lizbonie, w kultowym Four Seasons Ritz, w marcu 2019 r.

Festina potwierdziła chęć współdziałania z tym znanym, szkockim aktorem, przedłużając współpracę na kolejne trzy lata.
Nowa reklama bazuje na sukcesie poprzedniej kampanii marki w Hollywood, w której gwiazdor podzielił się swoją pasją do życia. Międzynarodowy charakter Butlera, jego talent i profesjonalne podejście sprawiają, że ten popularny aktor idealnie ucieleśnia wartości zegarków Festina.
Nowa reklama „FESTINA ALWAYS FITS” ukazuje charyzmatycznego Gerarda Butlera w uwodzicielskiej, spontanicznej, pełnej magii formie.

Trzyczęściowa odsłona kampanii, połączona niewidzialną nicią ze znanym ambasadorem oraz fakt, jak perfekcyjnie można dostosować zegarki do każdej, nawet nietypowej sytuacji, nie tracąc przy tym charakterystycznego stylu i elegancji, podkreślają wszechstronność zegarków Festina. Aktorzy przedstawieni są w różnych sytuacjach, a każdą charakteryzuje niezwykłe poczucie humoru i ironii.

Filmy powstawały w niezwykle swobodnej atmosferze, pośród wielu urokliwych i malowniczych miejsc, w tym w położonym kilka metrów od Morza Śródziemnego, symbolicznym domu La Ricard, stanowiącym przykład racjonalistycznej architektury. Za całość działań odpowiadał reżyser Albert Urie, który również nadzorował produkcję innych filmów reklamowych. Jako fotograf zaangażowany był Marcel Hartmann, a gwiazdy, które wcześniej pozowały przed jego obiektywem, to między innymi Kate Winslet i Monica Belucci. Hartmann jest także fotografem na festiwalu filmowym w Cannes. Należy odnotować, że do końcowego efektu przyczyniła się także wizażystka i dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy, Allyson Carey.

Jak powstawał film „WEAR A WATCH” - making of FESTINA ALWAYS FIT.
Gerard Butler - Time to Live
Jak vznikalo video "WEAR A WATCH" natočené v rámci kampaně FESTINA ALWAYS FIT.
© 2022 | Janeba Time Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści